45 000 - 37 000 Kč

Lean inženýr junior

  Brno
 Plný úvazek
 Vysokoškolské
Informace o firmě
Našim klientem je zahraniční výrobní společnost, pro kterou hledáme absolventa VŠ technického zaměření, který by se chtěl realizovat v zajímavých Lean projektech rostoucí a stabilní společnosti.

Náplň práce
  • Rozvoj schopnosti zaměstnanců identifikovat a odstraňovat nedostatky a plýtvání v jednotlivých procesech
  • Sledování, vyhodnocování a zlepšování výrobních i nevýrobních ukazatelů se zapojením týmů
  • Vedení a spoluúčast na projektech a workshopech (úprava layoutu, zvyšování efektivity, zvyšování kvality, atp.)
  • Podpora nových projektů, automatizace a standardizace.
  • Spolupráce s odděleními napříč společností (výroba, kvalita, logistika, technologie, nákup, konstrukce)

Požadavky na uchazeče
  • Student/ka posledního ročníku technického oboru - nebo nedávno ukončené studium s již praktickou zkušeností rok i dva po škole
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Nadšení pro technické inovace a chuť učit se novému
  • Touha získat zkušenosti z mezinárodní společnosti a pracovat se zajímavými produkty

Odměny a benefity
  • Práce ve stabilní zahraniční společnosti
  • Základní mzda + pravidelné odměny
  • Doba neurčitá
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost profesního i kariérního růstu
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Zvýhodnění mobilní tarif
  • 5 týdnů dovolené