ROZPOČTÁŘ/PŘÍPRAVÁŘ staveb

  Zlín
 Plný úvazek
 Neurčeno
Vaše náplň práce
  • Potřeba spolupracovat a spolu-vytvářet podmínky pro úspěšné jednání s našimi klienty
  • Zpracovávání cenových nabídek, kalkulací, rozpočtů
  • Výběry vhodných dodavatelů materiálu a služeb, jejich objednávka
  • Tvorba rozpočtů staveb
  • Řízení přípravy výstavby
  • Spolupráce se stavbyvedoucím, projekcí a konzultace s investory

Váš profil
  • SŠ vzdělání stavebního směru, dřevostavby výhodou
  • Aktivní pracovní zkušenost na podobné pozici
  • Pozitivní přístup k práci spolu s chutí spolupracovat s našim pracovním týmem
  • Dobrá uživatelská znalost MS Office
  • Komunikace na profesionální úrovni
  • ŘP sk. B

Naše nabídka
Nabízíme otevřený a poctivý přístup k naší spolupráci s vysokou potřebou vytvářet kvalitně odvedenou práci. Jsme připraveni poskytnout kvalitní zázemí a podporu. Zakládáme si na dobrých vztazích mezi sebou. Jsme stabilní firma, práce u nás je dynamická, zajímavá a obohacující. S námi rostete i Vy.
Hledáme spokojeného kolegu/kolegyni, nabízíme motivující hodnocení Vaší práce a příspěvek na stravování.