38 000 - 42 000 Kč

Projektant/ka

Roudnice nad Labem
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
4.3.2024 (volné od)
Náplň práce:
- Zpracování projekční dokumentaci všech stupňů včetně provozních návazností, časových průběhů, rozpočtů dle pokynů senior projektanta
- Zpracování projekčních podkladů a komunikace s navazujícími profesemi
- Provádění předprojektové a projektové práce tvůrčího charakteru, obhlídky staveb
- Komunikace s architekty a investory
- Zúčastňování kontrolních dnů a konzultací projektů

Požadujeme:
- SŠ či VŠ vzdělání technického směru
- Znalost práce na PC - AutoCAD, Office
- Zdravotní způsobilost pro výkon práce projektanta = práce v kanceláři, výjezdy na stavbu s pohybem po zabezpečených konstrukcích
- Znalost AJ nebo NJ je výhodou
- Řidičský průkaz sk. B
- Zodpovědný a samostatný přístup
- Zaměření na TZB

Zaměstnanecké výhody:
- Důkladné zaškolení a seznámení se s pracovní problematikou před uvedením na pozici
- Služební mobilní telefon, PC se dvěma monitory
- Práci v mladém kolektivu v úspěšné a rozvíjející se společnosti
- Práci na zajímavých projektech pro tuzemské i zahraniční zákazníky
- Možnost navštěvovat jazykové kurzy, podpora dalšího vzdělávání zaměstnanců
- Velmi zajímavé platové ohodnocení s bonusy vázanými na výkon a zisk divize

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky, osobně.

Kontaktní osoba

Michal Sedlák