20 000 - 26 000 Kč

SEŘIZOVAČ/-KA

Skřivany
Plný úvazek
Základní
1.10.2017 (volné od)
Místo výkonu práce: Tovární č.p. 67, 503 52 Skřivany u Nového Bydžova

- PP na dobu určitou do 10. 5. 2020, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz
- Stručný popis pozice: odpovídá za chod výrobní linky s cílem plnit požadovanou efektivitu a kvalitu výroby; seřizuje a provádí drobné opravy strojního zařízení
- Požadujeme: technické myšlení a manuální zručnost, aktivní přístup a samostatnost
- Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti; možnost profesního růstu; doba neurčitá po úspěšném zapracování; kolektivní smlouva s výhodami nad rámec Zákoníku práce; 5 týdnů dovolené; stravovací poukázka formou šeků; příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví; příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění; vlastní rekreační zařízení, sportovně společenské akce
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Kloubová Martina, tel.: 495 019 295, e-mail: hr.cz@triviumpackaging.com

Kontaktní osoba

Martina Kloubová