26 000 - 38 000 Kč

OBSLUHA CNC STROJE NA ZPRACOVÁNÍ SKLA

Staré Město, okres Frýdek-Místek
Plný úvazek
Základní
8.4.2024 (volné od)
z:10/5/2023 a:8/4/2024
Pracovní náplň
- pro stroje na obrábění skla hledáme obsluhu
- zpracování plochého skla
- programování a zpracování výrobků dle výkresové dokumentace na CNC stroji, pouze ve 2D
- podílení se na vývoji a zlepšování procesu výroby.
Požadujeme
- základní znalost obsluhy CNC - není podmínkou, zaučíme
- čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
- samostatnost, rozhodnost a spolehlivost
- nyní 2 směnný, později 3 směnný provoz.
Nabízíme:
- práci ve stabilní a zavedené společnosti
- práce na 3 směny
- měsíční prémie
- 20 dní dovolené
- zdravotní volno/sickday 6 dní rok, při splnění daných podmínek
- docházkový bonus 2000 Kč/měsíčně při splnění daných podmínek
- roční odměny
- příspěvek na penzijní připojištění
- pravidelné školení
- možnost stravování v závodní jídelně popřípadě stravenkový paušál
- velmi dobrá dopravní dostupnost, firemní parkoviště, kolárna.
Kontakt emailem.

Kontaktní osoba

Jiří Kulhánek