24 000 - 30 000 Kč

OBSLUHA VSTŘIKOLISU

Hradec Králové
Plný úvazek
Základní
4.1.2021 (volné od)
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce : obsluha stroje - lisování pryžových výrobků především pro automobilový průmysl.
- Požadujeme: manuální zručnost, praxe ve výrobní firmě výhodou - ne podmínkou (zaškolíme).
- Práce ve třísměnném provozu (8 hodinové směny, pondělí - pátek).
- Nabízíme: stabilní zaměstnání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, zvýhodněný telef tarif a další benefity zaměstnaneckého programu
- Nejdříve prosím zaslat životopis na e-mail: eva.cernenkova@trelleborg.com
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese Ak. Bedrny 531/8a, 500 03 Hradec Králové; v době od 6 do 14 hod), telefonicky, e-mailem, kontaktní osoba: Černěnková Eva, tel.: 495 753 264, 770 167 589, e-mail: eva.cernenkova@trelleborg.com

Kontaktní osoba

Eva Černěnková