24 000 - 27 000 Kč

TECHNIK/TECHNIČKA MONTÁŽE

Ondratice
Plný úvazek
Výuční list
1.5.2024 (volné od)
životopisy zasílejte na e-mail: cars-technology@cars-technology.cz. Pracovní doba: 6:00-14:30

Náplň práce:
- samostatná montáž přepravníkových palet v souladu s výkresovou dokumentací
- občasné vyřizování reklamací u klientů v rámci ČR

Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání strojírenského zaměření - min. vyučen
- znalost čtení výkresové dokumentace - podmínkou
- manuální zručnost, praktický - praxe s ručním i elektrickým nářadím
- odpovědný přístup k práci
- schopný si samostatně organizovat práci
- schopný přinášet inovace a zlepšovací návrhy
- ochota podílet se na zkvalitňování práce napříč výrobou

Nabízíme Vám:
- práci v malém kolektivu, kde se všichni znají a nejsou pouhým osobním číslem
- pracovní dobu od pondělí do pátku, začínáme v 6 hod a končíme ve 14:30 hod
- práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti s pravidelnou výplatou
- služební automobil
- služební telefon