36 000 - 55 000 Kč

TECHNIK/TECHNIČKA KVALITY

Kralice na Hané
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.5.2024 (volné od)
Kontaktní osoba Hana Škrabalová, tel. 583 037 124, e-mail: kariera@linaplast.cz
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost normy ISO 9001, IATF 16949 výhodou
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- znalost problematiky plastových dílů výhodou
- orientace v technických výkresech
- znalost nástrojů řízení kvality
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- aktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti
Náplň práce:
- podílení se na nastavení procesů kvality u nových projektů a práce na jejich zlepšování
- příprava dokumentace PPAP, VDA 2, vzorkování dílů se zákazníky
- komunikace se zákazníky v otázkách kontroly a kvality dílů
- řešení reklamací včetně implementace a ověření účinnosti nápravných opatření
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 25 dní dovolené +2 dny sick days, 1500 Kč měsíčně za odpracovanou dobu, plně hrazené stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovanou směnu, příspěvek na dopravu až 1600,-/měsíčně, prémie, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexi passy, odměna za odpracovanou dobu 2 000 Kč/kvartál, příspěvek na životní pojištění, pojištění za odpovědnost, firemní slevové akce, příspěvek na jazykový kurz 1 000 Kč/pololetí, odměna za nábor nového zaměstnance 5 000 Kč, bonus při významné životní události formou flexi passu, vánoční poukaz formou flexi passu až 800 Kč, nápoje na pracovišti zdarma, vitamínový balíček, firemní parkoviště.

Kontaktní osoba

Hana Škrabalová