Vedoucí týmu účetních hlavní knihy

  Brno
 Plný úvazek
 Středoškolské s maturitou
Informace o firmě
Pro našeho zahraničního klienta, centrum sdílených služeb v Brně, hledáme vedoucí týmu General Ledger accounting.

Náplň práce
  • Vést menší tým a podílet se na operace související s hlavní knihou
  • Spolupracovat s interními i externími partnery (auditoři, daňoví poradci, místní úřady a další)
  • Maximalizovat efektivitu týmu a implementovat procesy

Požadavky na uchazeče
  • VŠ vzdělání v oblasti financí, účetnictví, ekonomiky nebo 2-3 roky praxe v oblasti financí
  • Zkušenosti s prací ve středisku sdílených služeb výhodou
  • Dobrá znalost AJ (každodenní používání psané i mluvené formy)
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Schopnost vést a motivovat tým

Odměny a benefity
  • 6 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba + home office
  • 13. plat
  • Závodní stravování nebo stravenky
  • Příspěvek na sport / kulturu / volný čas formou kafeterie
  • Příspěvky na penzijní / životní pojištění
  • Firemní akce
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Možnost karierního růstu