30 000 Kč

Obchodní zástupce pro oblast Smart City/chytrá města - ČR - Čechy

Příbram
Plný úvazek
Středoškolské s maturitou
1.3.2024 (volné od)
1. kontakt e-mailem: info@masterit.cz

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání (elektrotechnický směr výhodou)
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, ochota cestovat
- výborné prodejní a kounikační dovednosti, schopnost vyjednávat
- výborná znalost českého jazky slovem i písmem
- Znalost anglického jazyka výhodou
- Znalost IT, Smart City výhodou

Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání a realizace prodejních příležitostí v oblasti chytrých obcí/měst (Smart City)
- Rozvíjení nových aktivit společnosti
- Zastupování společnosti při výběrových řízeních
- Vyjednávání se zákazníky, projednávání obsahu nabídek
- Budování a udržování nadstandartních vztahů se zákazníky

Nabízíme
- Zázení stabilní společnosti
- Home Office, 1x měsíčně porada v sídle společnosti
- Práce na HPP - nástup ihned
- Prémie nad rámec platu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Služební automobil, Notebook

Místo výkonu práce: ČR - Čechy

www.masterit.cz

Kontaktní osoba

Bc. Marcela Roušalová