26 000 - 33 000 Kč

SOUSTRUŽNÍK/SOUSTRUŽNICE - OBRÁBĚČ/OBRÁBĚČKA KOVŮ

Mostkovice
Plný úvazek
Výuční list
1.5.2024 (volné od)
Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na email: prace@efeti.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Pracovní doba: třísměnný provoz
Uvítáme týmového hráče, který k nám zapadne.
Již od roku 1992 vyrábíme v Mostkovicích středně velké série koncovek na hydraulické hadice. Můžeme se pochlubit vysokou mírou stability našich zaměstnanců. Vážíme si jejich odbornosti a loajality. Pracujeme jako jeden tým. Pokud Vás láká patřit mezi nás, pojďme se sejít, projít výrobu a domluvit se na spolupráci. Místo u nás mají také absolventi. Náš tým je vstřícný Vás odborně zaučit a dále vzdělávat.

Náplň práce: budete obsluhovat speciální soustružnické poloautomaty, budete stroje seřizovat, vyměňovat nástroje, průběžně kontrolovat/měřit výrobky, strojní údržba

Požadujeme: strojírenské vzdělání je velkou výhodou, popř. obráběč kovů, mechanik strojních zařízení, základy kovoobrábění, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práce s posuvkou, kalibry, měřidly dutinkou, pozitivní vztah k práci, technické myšlení, trpělivost a preciznost, týmový duch, protože se spoléháme jeden na druhého, smysl pro systematičnost a pořádek, schopnost dodržovat pracovní postupy, organizovanost, respektování pracovních zvyklostí v týmu, být nastaven na práci ve třísměnném provozu
Odpovídat budete za kvalitu (průběžná kontrola výrobků je u nás standard), dodržování tolerancí dle výkresové dokumentace, pořádek na pracovišti během i po směně, péči o svěřené nástroje

Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, stabilní příjem ve stabilní společnosti, odměny a zákonné příplatky, 13. a 14. plat (vyplácen v červnu a listopadu), příspěvek na stravování/Sodexo, pravidelné firemní akce, příspěvek na očkování proti chřipce, práci ve firmě rodinného typu, v čistém prostředí a se zdravou a otevřenou firemní kulturou.

Kontaktní osoba

Bc. Gabriela Bartáková