28 000 - 32 000 Kč

POTRUBÁŘI

Paskov
Plný úvazek
Výuční list
13.12.2023 (volné od)
A16 z:21/10/2022 a:13/12/2023
Náplň práce:
- Čtení údajů z projektové a technické dokumentace
- Návrh pracovních postupů a volba technologických podmínek pro provádění montáže potrubí a potrubních celků
- Montáž, demontáž a zhotovování částí nízkotlakého a středotlakého potrubí
- Montáž, demontáž a opravy složitých potrubních celků
- Pokládka částí potrubí, potrubních větví a potrubních celků
- Uvádění potrubí, potrubních větví a potrubních celků do provozu
- Kamerové prohlídky potrubí, potrubních větví a potrubních celků
- Revize a opravy složitých potrubních celků
- Revize a opravy částí potrubí a částí porubních větví
- Provádění tlakových a funkčních zkoušek potrubí.
Požadujeme:
- Vyučení v oboru nebo praxi nahrazující vzdělání
- Samostatnost a zodpovědnost.
Nabízíme:
- Náborový příspěvek 25.000 Kč
- Měsíčně příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč
- Stravenky v hodnotě 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem
- Zvýhodněný mobilní tarif
- 5 týdnů dovolené
- Odborná školení.
Kontakt emailem.

Kontaktní osoba

Tereza Strnadlová