23 760 Kč

Manipulační dělník

Veverská Bítýška
Plný úvazek
Základní
25.5.2023 (volné od)
První kontakt: e-mailem nebo osobně (Masarykovo nám.77, Veverská Bítýška v pracovní dny)

NÁPLŇ PRÁCE:
příprava komponentů pro výrobu, skládání operačních roušek, kompletace operačních setů
POŽADUJEME:
manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, spolehlivost, minimální znalost ČJ (není podmínkou)
NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené
Finanční zvýhodnění za směnný provoz
Příspěvek 4000 Kč na rok do Kafeterie (po zkušební době)
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
Roční odměna 12 000Kč (při splnění všech podmínek)
Multisport karta
Firemní akce (sportovní den, dětský den, vánoční večírek)
Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny
Práci v čistém prostředí

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny, závodní stravování, práce v čistém prostředí

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Místo výkonu práce:
Masarykovo nám. č.p. 77, Veverská Bítýška 664 71, okr.Brno-venkov - jako hlavní místo výkonu práce
HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, Malá Bukovina 50, Chvalkovice 552 04, okr.Náchod
HARTMANN-RICO a.s. - pracoviště, Bělohradská 109, Havlíčkův Brod 580 01, okr. Havlíčkův Brod
HARTMANN-RICO a.s. - provozovna, 1.Máje 399, Zastávka u Brna 664 84

Kontaktní osoba

Marcela Neumannová