130 Kč / hod

Dělník/nice do výroby / pouze pro OZP

Lanškroun
Plný úvazek
Základní
4.4.2024 (volné od)
Pracovní místo je zřízeno jako chráněné pracovní místo výhradně pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Uchazeč musí naplňovat zákonnou definici osoby se zdravotním postižením.

POŽADUJEME:
- min. základní vzdělání
- práce je vhodnější pro ženy
- samostatnost, výkonnost, aktivní přístup
- odpovědnost
- manuální zručnost
- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup
- časová flexibilita
- čistý trestní rejstřík
- NUTNÉ: osoba se zdravotním postižením (OZP)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- jednoduchá manuální výroba
- výroba výrobků z netkaných textilií
- zpracování různých typů fólií
- vizuální kontrola výrobků a jejich uskladnění
- veškeré činnosti vykonává v souladu s bezpečností s BOZP a PO

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: HANDI HELP s.r.o., T.G. Masaryka 313, Lanškroun
ODMĚŇOVÁNÍ:
- fixní část + pohyblivá část závislá na výkonu
- mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky

NABÍZÍME:
- jednosměnný provoz
- možný i zkrácený pracovní úvazek
- příspěvek na stravování
- po zapracování příspěvek na životní či penzijní pojištění

Více informací naleznete na www stránkách: https://www.handihelp.cz/kariera
PRVNÍ KONTAKT POUZE E-MAILEM. Životopisy zasílejte na email prace@handihelp.cz.

Kontaktní osoba

Zdeněk Pavliš