24 100 - 30 240 Kč

Zámečník/ce, seřizovač/ka

Libina
Plný úvazek
Výuční list
1.3.2024 (volné od)
Osobní kontakt po předchozí domluvě;
Náplň práce:
Seřizovač provádí seřizování a opravy strojů na výrobu kovových tkanin, soukacích strojů a ostatních strojů souvisejících s výrobou.
Pracovník provádí další práce dle pokynů nadřízeného v souladu se sjednaným druhem práce .
Minimalizuje prostoje strojních oprav, dbá na kvalitu a čistotu vyráběných tkanin, bezpečnost strojního zařízení.
Spolupracuje se směnovým mistrem z hlediska zabezpečení náhradních strojních součástí, spojovacích materiálů, nutných oprav jednotlivých strojních mechanismů.
K uvedené činnosti je řádně proškolen z bezpečnostních předpisů vedoucím výroby se zápisem do zápisníku bezpečnosti práce.
Pracovník dbá na udržování čistoty na svém pracovišti a dodržování systému řízení jakosti.

Požadujeme:
Spolehlivost
Praxi ve strojírenské výrobě
Vyučení v oboru

Nabízíme příjemné pracovní prostředí. Nadprůměrné mzdové ohodnocení. Nové pracovníky zaškolíme. Nabízíme příspěvek na důchodové životní pojištění. Podporujeme osobní rozvoj a možnosti profesního růstu. Odměna za odpracované roky. Očkování proti chřipce. Novým zaměstnancům vyplácíme náborový příspěvek 6000 Kč. 8 hodinové směny. Volné víkendy.
Hledáme dlouhodobou pracovní spolupráci.
Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.

Kontaktní osoba

Tomáš Potěšil DiS.