33 000 Kč

MONTÉR / MONTÉRKA

Česká Skalice
Plný úvazek
Základní
1.3.2024 (volné od)
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: montérské práce dle platné dokumentace; konečná úprava a čištění výrobků; ruční práce - vrtání, řezání, pilování, broušení, srážení hrany, stříhání apod.; stanovení pracovních kroků, prostředků a metod montáže; kompletní montáže hydrauliky a 12-24V soustavy; kompletní zkoušky smontovaných sestav a dle výsledků zkoušek jejich následné seřízení; značení a obsluha přípravků a pomůcek; základní údržba svěřených nástrojů, přístrojů a zařízení.

Požadavky:výhodou pro Vás bude SOU v technickém oboru; znalost čtení technických výkresů; samostatnost, zodpovědnost, ochota pracovat.

Kontakt - paní Lantová Radka, tel.: 778 404 168 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: r.lantova@farmet.cz (pro zaslání životopisu).

Kontaktní osoba

Radka Lantová