21 300 - 42 000 Kč

PRACOVNÍK/-ICE CALL CENTRA

Most
Plný úvazek
Základní
2.4.2024 (volné od)
Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Náplň práce:
- Poskytování služeb zákazníkům
- jednoduchá práce na PC
- jednoduchý telemarketing
Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- schopnost učit se novým věcem
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup k práci a samostatnost
Co nabízíme:
- HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
- možnost vyplácení denní zálohové mzdy
- Práce vhodná i pro absolventy a matky s malými dětmi
- Atraktivní práci v kanceláři
- Zvláštní prémie, bonusy, odměny
- Možnost zkrácené pracovní doby
- zajímavý finanční bonus za 100% docházku Práce je vhodná i pro absolventy, uvítáme i matky s dětmi na částečný úvazek. Pokud dosud pracujete a hledáte změnu - přijďte na pohovor, uvidíte, že pracovat se dá ve funkčním týmu s velkým finančním ohodnocením, na ranní směny.
HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 703 60 93 92 (8 - 16:30hod.). Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail: personalni@ctscz.cz, osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis
K OSOBNÍMU JEDNÁNÍ ŽIVOTOPIS S SEBOU!

Kontaktní osoba

Ilona Egydyová