21 300 Kč

Strojní zámečník/zámečnice

Samotišky
Plný úvazek
Výuční list
1.3.2024 (volné od)
Pracoviště: Toveřská č.p. 352/65, Samotišky.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Požadujeme:
- vzdělání SOU nebo SŠ technického zaměření výhodou, ideálně vyučen v oboru Strojírenská výroba, Zámečník apod.,
- minimálně základní svářečský kurz, znalost TIG/MIG výhodou,
- orientace ve výkresech/technické dokumentaci,
- pečlivost a spolehlivost,
- manuální zručnost,
- řidičský průkaz B,
- ochotu pracovat v kolektivu,
- schopnost učit se novým věcem,
- fyzickou zdatnost.
Náplň práce:
- výroba dílů dle výkresové dokumentace,
- kompletace zařízení dle výkresové dokumentace,
- strojní a ruční dělení materiálu,
- vrtání, řezání závitů,
- tvarování, formování dílů, vystřihování, vyřezávání,
- sestavování podskupin dle výrobní dokumentace,
- sestavování strojů a zařízení dle technické dokumentace, provádění dílčích zkoušek,
- podílení se na provádění funkčních zkoušek vyrobených strojů a zařízení,
- svařování v rozsahu platného svářecího osvědčení, ošetření svárů,
- účast na zkušebním provozu vyrobených strojů a zařízení, servisní práce.
Nabízíme:
- zajímavou, samostatnou, tvořivou, smysluplnou a odpovědnou práci,
- práce na HPP,
- dobré finanční ohodnocení odvíjející se i od pracovních výsledků,
- motivující systém odměňování,
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
- zaučení v rám

Kontaktní osoba

Ing. Karel Outlý