55 000 - 40 000 Kč

Hlavní účetní | až 55 tisíc + 13. plat

Přerov
Plný úvazek
Neurčeno
Máte zkušenosti v účetnictví a orientujete se napříč účetními agendami (daně, mzdy atd.)? Právě vás nyní hledáme na naše ekonomické oddělení. Nabízíme vedoucí pozici s velice dobrou mzdou a řadou benefitů, včetně možnosti částečného home office. Pošlete nám životopis.

POPIS POZICE
  • Povedete malý účetní tým
  • Závěrky, podklady, komunikace s úřady a auditory atd.
  • Spolupráce s kolegy z dalších oddělení

PROFIL KANDIDÁTA
  • Praxe na samostatné účetní pozici alespoň 3 roky
  • Zkušenosti s vedením (alespoň v rámci projektů apod.)
  • Znalost některého účetního software

NABÍZÍME
  • Mzda až 55 tisíc
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní jídelna
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Možnost částečného home office
  • A další benefity - máme své zaměstnance rádi a staráme se o ně

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontaktní osoba

Tereza Žůrková
Zavolat